Hlavní navigace

Microsoft a Interoute chtějí společně ohrozit hegemonii Skypu

16. 6. 2009

Sdílet

Firmy, které chtějí využívat VoIP v profesionální kvalitě, mohou podle obou korporací nyní využívat Interoute One k bezplatným telefonickým hovorům mezi počítači a výrazně levnějším hovorům mezi jinými komunikačními zařízeními.
Manažerka výzkumu v IDC Angela Salmeronová říká: „Řešení SIP Trunking od společnosti Interoute je jedinečné svou schopností propojit uživatele OCS s PSTN. Od ostatních VoIP řešení na trhu se odlišuje zejména svou flexibilitou. Firmy, které hledají bezpečný a cenově efektivní způsob jak přejít na VoIP, by se měly zaměřit na Interoute One jako na jedno z nejlepších hlasových řešení, která jsou dnes k dispozici."
Propojením serveru Microsoft Office Communicator Server R2 s celoevropskou sítí Interoute prostřednictvím služby SIP Trunking mají firmy možnost přejít přímo na sjednocenou komunikaci a VoIP prostřednictvím Interoute One. Nemusí se zbavovat dříve zavedených pobočkových ústředen nebo realizovat nákladné změny.
Společnost Interoute již před třemi lety nabídla na evropském trhu řešení, které je srovnatelné se Skypem. Společnost Interoute rovněž nabídla integraci s balíkem Microsoft Unified Communications, kdy je v rámci VoIP začleněno do serverů Microsoft Live a Office Communications (LCS a OCS). V současné době nabízí Interoute službu Direct Dial ve 47 zemích světa. Celoevropská síť Interoute je dnes vytížena 500 miliony VoIP minut poskytovaných velkoobchodním prodejcům a firmám.
Certifikace Interoute One ze strany Microsoftu znamená, že zákazníci Interoute mohou využívat plnou podporu Microsoft OCS R2.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?