Hlavní navigace

Microsoft na předvánoční období zlevňuje kancelářský balík Office 2010

Sdílet

Martin Noska 11. 11. 2010

Sadu Office 2010 pro studenty a domácnosti je podle zástupců Microsoftu nyní možné zakoupit za maloobchodní cenu 1990 Kč, a to ve formě Karty s instalačním kódem Product Key (v anglické zkratce PKC, Product Key Card). Slevou, která bude platit až do 10. prosince 2010, chce Microsoft podpořit tradičně silný předvánoční prodej počítačů.

Kartu s kódem mohou lidé v rámci předvánoční slevové akce využít k instalaci sady Microsoft Office 2010, kterou naleznou předkopírovanou na téměř všech nově zakoupených počítačích. Instalátor sady Microsoft Office 2010 se spustí sám při pokusu o spuštění programu z nabídky Start operačního systému Windows nebo při pokusu o otevření wordovského nebo excelovského souboru. Následně instalátor požádá uživatele o zadání kódu, který naleznou právě na Kartě s kódem Product Key (PKC).

Pokud uživatelé zakoupí počítač bez předkopírovaného instalačního balíčku Microsoft Office 2010, mohou si jej po zakoupení karty s kódem zdarma stáhnout z internetu. Internetový odkaz je uveden na balení karty.

Našli jste v článku chybu?