Hlavní navigace

Microsoft představil portál s desítkami svých bezplatných programů

20. 5. 2010

Sdílet

V současné době nabízí tento dodavatel přes 150 programů, nástrojů a služeb ke stažení zdarma. Na portálu je v tuto chvíli možné stáhnout 77 programů a služeb, o kterých mnoho uživatelů prý často ani neví.

Webový portál je také přizpůsobený rychlému vyhledávání odborných informací a produktů. Studenti a učitelé zde mohou navíc stáhnout metodické příručky k výuce a aplikace na sdílení dokumentů mezi školou a studenty. Firmy zase ocení jednoduché vyhledávání školících kurzů a možnost navazování profesních kontaktů. Pro vývojáře a správce sítí jsou připraveny odkazy na různé užitečné technické portály a nástroje.

„Microsoft je známý díky své široké nabídce komerčních produktů. Uživatelé počítačů by však neměli zapomínat na to, že nabízíme také produkty a služby, které si každý může bezplatně stáhnout a během chvilky je začít používat. Internetový portál Microsoftzdarma.cz tak všem zájemcům od běžných uživatelů až po vývojáře pomůže při výběru programů podle jejich konkrétních potřeb a seznámí je s jejich hlavními funkcemi,“ upřesňuje nabídku Petr Karásek, obchodní a marketingový ředitel společnosti Microsoft v České republice.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?