Hlavní navigace

Microsoft uvolnil českou verzi antivirového řešení Security Essentials

18. 2. 2010

Sdílet

Tento bezpečnostní produkt určený zejména pro domácí uživatele legální licence systému Windows nabízí antivirovou a spyware ochranu a zabezpečení před ostatními druhy škodlivého softwaru. Stahovat si jej čeští uživatelé mohou od dnešního dne ze stránek Microsoftu na adrese http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx?mkt=cs-cz.

Na Security Essentials uživatelé dle slov Microsoftu kromě bezplatné dostupnosti oceňují především jednoduché a funkční uživatelské rozhraní, neboť program se spouští automaticky na pozadí a informuje uživatele pouze o důležitých akcích. Ke svému provozu Microsoft Security Essentials potřebuje pouze minimální množství operační paměti a procesoru (CPU), a je tak vhodný i pro méně výkonné počítače. Stále aktuální zabezpečení je pak zajištěno díky technologii Dynamic Signature Service, jež poskytuje ochranu bez nutnosti čekání na nový plánovaný update.

Produkt Microsoft Security Essentials je určen pro legální uživatele systémů Windows XP SP2 nebo SP3, Windows Vista a Windows 7, včetně Windows XP módu na systémech x86 a x64.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?