Hlavní navigace

Migraci úloh mezi Amazonem a firemním XenServerem slibuje nejnovější aktivita Citrixu

31. 1. 2011

Sdílet

Tato spolupráce podle nich zlepší interoperabilitu a výkon Windows aplikací na AWS a zároveň zajistí inovaci virtualizační platformy Xen. Citrix bude také pracovat také na zavedení těchto optimalizací do firemních instalací svojí komerční virtualizační platformy Citrix XenServer, což usnadní transparentní migraci pracovních úloh mezi firemními datovými centry a službou Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2).

 

Zákazníci Citrixu a Amazon Web Services mohou od této spolupráce podle dodavatele očekávat tyto  výhody:

       Větší interoperabilita – Spolupráce umožní uživatelům XenServeru snadněji využívat výhod škálovatelnosti, elasticity a plateb jen za skutečně používané služby, které nabízí AWS a cloud computing. Díky této spolupráci budou moci uživatelé XenServeru lépe připojovat, přenášet a spravovat virtuální stroje v rámci AWS i vlastní firemní instalace XenServeru.

       Optimalizace pro Windows – Citrix, který se soustřeďuje na virtualizaci a poskytování Windows, bude spolupracovat s AWS na optimalizaci instancí Windows pro provozování firemních Windows aplikací na AWS.

       Vylepšená cloudová řešení – Citrix bude spolupracovat na vývoji vylepšených firemních cloudových řešení, zaměřených například pro obnovu provozu po havárii, doručování aplikací na vyžádání, zvýšení bezpečnosti a zajištění souladu s legislativou.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?