Hlavní navigace

Mobilní autentizaci Esetu mohou nově využít všechny aplikace

Sdílet

Pavel Louda 18. 4. 2014

Vývojářská sada (SDK, Software Development Kit) je určená pro programovací jazyky .Net, PHP a Java a výrobce ji dodává včetně podrobných návodů pro vývoj i pro nasazení doplněných o příklady použitelného kódu.

Secure Authentication lze nasadit třemi způsoby. Nativně podporuje Outlook Web Access/App pro Microsoft Exchange 2007, 2010 a 2013, Microsoft SharePoint a Microsoft Dynamics CRM, a také a webové aplikace jako je Exchange Control Panel (2010) a Exchange Administration Centre (2013).

Díky rozhraní API je možné jej jednoduše integrovat i do existujícího autentizačního systému, využívajícího Active Directory. A konečně díky vývojářské sadě (SDK) je možné řešení řešení implementovat do libovolného vlastního systému, tedy bez potřeby použití Active Directory.

„Secure Authentication umožňuje jednoduše nasadit dvoufaktorovou autentizaci k zabezpečení přístupu k prakticky jakékoli aplikaci nebo dokonce ke konkrétním transakcím uvnitř aplikace. To je v době zvýšeného rizika zneužití přístupu k systémům a úniků dat neocenitelná výhoda,“ tvrdí Miroslav Dvořák, technický ředitel Esetu.

 

Našli jste v článku chybu?