Hlavní navigace

Mobilní tarif, avšak bez paušálu a s možností vlastního nastavení limitu, nabízí Telefónica O2

26. 6. 2009

Sdílet

Mohou si totiž předem určit, kolik chtějí provolat, a jakmile se zvolená útrata přiblíží, jsou informováni pomocí SMS. Tarif bude spuštěn 1. července 2009.
"Stále existují lidé, kteří mají obavy nejen z uzavírání smluvních závazků, ale i placení měsíčního paušálu. Obzvláště nyní je pro ně velice důležité, aby se jim náklady nevymkly z rukou. Proto jsme vytvořili tarif, který právě tyto potřeby reflektuje. Navíc je zcela srozumitelný a jednoduchý, takže mu porozumí úplně každý," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2, a dodává: "O2 Zero tak vhodně doplňuje řadu mobilních tarifů O2 Neon nabízejících neomezené volání."
Tarif O2 Zero je podle poskytovatele velmi srozumitelný. Uživatele není omezen časovým závazkem a nehradí žádné paušální poplatky. Ceny jsou stanoveny tak, že platí stejně za volání a posílání SMS a MMS do všech sítí v jakoukoliv dobu.
Zákazník tak nemusí hlídat, kdy a kam volá či SMSkuje a MMSkuje, cena zůstává stejná. Minuta volání do všech sítí vyjde na 5,90 Kč včetně DPH, SMS do všech sítí pak na 1,90 včetně DPH. Za MMS zaplatí 5,90 Kč včetně DPH.
S novým tarifem má zákazník tak přesný přehled o svých výdajích. Chce-li za mobilní služby utratit pouze určitou sumu, může si nastavit finanční limit. O jeho dosažení je pak informován prostřednictvím SMS. Po dosažení limitu zákazník není nijak omezen, může dál volat a posílat zprávy. Podle potřeby si může flexibilně kdykoliv výši limitu upravit.

Našli jste v článku chybu?