Hlavní navigace

Mobilních 20 GB měsíčně za pětistovku nabízí Vodafone

Sdílet

Pavel Louda 23. 1. 2014

Mobilní připojení Turbo nabízí tzv. smart FUP - neomezené surfování po webových stránkách a limit 20 GB pro stahování či sdílení souborů a streamovaný obsah.

Na rychlost 64 kb/s se po vyčerpání limitu zpomalí pouze sdílení velkých souborů a streamovaný obsah. Standardní Fair User Policy (FUP) zpomalují po dosažení limitu všechny služby internetu.

Kromě toho Vodafone zjednodušil portfolio datových tarifů. Zákazníci si budou nyní moci vybrat z pěti měsíčních datových tarifů podle toho, kolik dat využívají. Nově si mohou také pořídit tablety podporující Turbo Internet se slevou 2 000 korun s minimálním měsíčním plněním 490 korun.

„Pro zákazníky, kteří chtějí naplno využívat síť Turbo Internet, jsme připravili dočasnou nabídku tarifu Mobilní připojení Turbo pro neomezené surfování na webu, kterou si mohou pořídit od 24. ledna do 30. dubna 2014 se slevou 50 procent. Měsíčně tak zákazník zaplatí pouze 499 korun,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu: 

Služby internetu, které Smart FUP zpomaluje:

  • sdílení velkých souborů, například pomocí služeb Dropbox, Google Drive, iCloud nebo SkyDrive,
  • streaming, například YouTube, Stream.cz a online rádia.

Turbo Internet běží na technologiích 3G a LTE na frekvenci 900 MHz. Využít jej mohou ti, kteří používají jakékoliv datové služby Vodafonu, vlastní LTE SIM kartu a zařízení podporující LTE na frekvenci 900 MHz, 3G a 2G. Dosažitelné rychlosti přenosu dat v této síti jsou srovnatelné se systémem 3G (HSPA+) a umožňují pohodlné využití internetu. V průběhu testování bylo dosaženo reálné rychlosti přesahující 15 Mb/s.

Našli jste v článku chybu?