Hlavní navigace

Motorola odhaluje firemní tablet ET1 s Androidem

Sdílet

Martin Noska 11. 10. 2011

ET1 využívá posouvá známé prostředí a popularitu OS Android, kterou získala tato platforma ve spotřebitelské třídě, na úroveň zařízení pro podniky. Tato změna se projevuje zejména ve větší odolnosti, možnosti vybavit zařízení čtečkou čárových kódů nebo magnetických pásků, ve výměně bateriové jednotky bez přerušení provozu (hot-swap) a bezpečném softwarovém systému. K dispozici jsou rovněž doplňky nezbytné pro průmyslovou sféru, jako jsou bezpečné dobíjecí stanice s více sloty. Tablet má 7“ displej s odolným sklem Gorilla Glass a možností přizpůsobení rámečku značce firmy.

Tablet ET1 je chráněný heslem, takže jej může sdílet více zaměstnanců a zároveň je jejich přístup zabezpečený v souladu s jejich úrovní zodpovědnosti a právy přístupu. Na základě přihlašovacích informací mohou nadřízení manažeři automaticky kontrolovat a monitorovat využívání schválených aplikací, což má pomoci zajistit úroveň produktivity práce.

Obchodníci mohou také využívat řadu aplikací, které vyvinula široká komunita partnerů a nezávislých prodejců společnosti Motorola, včetně asistovaného prodeje, obilního místa prodeje, elektronických dashboard panelů pro vedení společnosti, řízení a dodržování plánovaných programů a vyhledávače položek.motorola et1

Díky podpoře portfolia softwarových modulů pro podniky od společnosti Motorola, včetně RhoElements, nového aplikačního rámce HTML5, mohou nyní podniky rychle a levně vyvíjet podnikové aplikace a instalovat je jak na zařízeních s tradičním systémem Windows Embedded Handheld, tak na zařízeních společnosti Motorola se systémem Android, což vede ke konzistentnosti v práci s těmito zařízeními.

Tablet ET1 bude k dostání se servisním programem společnosti Motorola, „Service from the Start with Comprehensive Coverage“, který zahrnuje normální opotřebení, stejně jako náhodné poškození vnitřních i vnějších komponentů, což má snížit. Na trhu by měl být ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.

Našli jste v článku chybu?