Hlavní navigace

Možnost stahování Windows 7 RC se chýlí ke konci

21. 7. 2009

Sdílet

Možnost stahování Windows 7 RC se chýlí ke konciKe dni 20. srpna bude oficiálně ukončena možnost stažení verze Release Candidate operačních systémů Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Uživatelé, firmy a organizace tak mají poslední možnost vyzkoušet tyto operační systémy ještě před uvedením jejich finální verze na trh, jež je plánováno na konec října 2009. V této době by již měly být v obchodech počítače s předinstalovaným systémem Windows 7 od většiny výrobců a zároveň krabicové licence tohoto nového klientského operačního systému.


V současné době mají uživatelé možnost pořídit si nový počítač nebo krabicovou licenci Windows Vista Home Premium, Business nebo Ultimate a získat tak v rámci programu Technologické záruky upgrade na systém Windows 7. V souvislosti s přechodem na systém Windows 7 může být v některých případech požadována úhrada nákladů za vytvoření obrazu disku a nákladů na poštovné a balné. Přesné podmínky získání upgrade licence na systém Windows 7 najdete na stránkách konkrétního výrobce počítače nebo u prodejců počítačů.


Více informací o systémech Windows 7 a Windows Server 2008 R2 naleznete na stránkách www.Windows7.com a http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/default.aspx.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?