Hlavní navigace

MWC 2016: Mobilní platforma nové generace HP Elite x3

Sdílet

-rd 24. 2. 2016

Zařízení HP Elite x3 s Windows 10 Mobile kombinuje možnosti využití phabletu, notebooku a stolního počítače do jediného přístroje.

„Mobilita v komerčním sektoru je zralá pro změnu a ještě nikdy nezažila inovaci v takovémto měřítku,” říká Dion Weisler, prezident a výkonný ředitel společnosti HP. „HP Elite x3 umožňuje, aby šla mobilita ruku v ruce s prací na počítači opravdu smysluplně.”

Elite x3 je mobilní zařízení vyvinuté pro firemní použití, které přináší spojení produktivity phabletu, notebooku a stolního počítače v jediném přístroji. Díky funkci Continuum ve Windows 10 umožňuje Elite x3 plynulé přechody mezi režimy telefonu a stolního počítače.

Uživatelé mohou Elite x3 propojit s jeho ekosystémem příslušenství, takže dosáhnou produktivity desktopu a notebooku při současném zachování mobility na cestách, typické pro výkonný phablet. Elite x3 také využívá biometriku k odemykání zařízení – a přidává tak další vrstvu zabezpečení pro podnikové zákazníky.

„Průzkumy mezi našimi zákazníky nám říkají, že existuje skupina firemních zákazníků, jejichž poptávka po mobilitě a zároveň produktivitě PC dosud nebyla vyslyšena,” řekl Michael Park, viceprezident a generální ředitel divize Mobility ve společnosti HP. „HP Elite x3 je směr, kam vidíme, že se budoucnost práce s počítačem ubírá – jediné zařízení, které může skutečně sloužit jako všechny druhy zařízení; moderní technologické řešení pro mobilní pracoviště spojené s většími výhodami pro IT oddělení.”

Dokovací stanice Desk Dock poskytuje při práci s Elite x3 dojem plnohodnotného stolního počítače. Obsahuje DisplayPort pro připojení externího monitoru, dva porty USB-A a USB-C a port pro ethernetový kabel. Elite x3 dokuje v režimu na výšku v pohodlném pozorovacím úhlu při sezení za stolem.

Našli jste v článku chybu?