Hlavní navigace

Na český trh přichází VIPRE Antivirus 2013 od GFI Software

18. 10. 2012

Sdílet

Kromě tohoto programu je v nabídce i komplexnější bezpečnostní balík VIPRE Internet Security 2013. Mezi základní funkce patří prvek VIPRE Easy Install, který vyhledá a kompletně odinstaluje případné nekompatibilní a již neaktualizované dřívější antivirové programy tak, aby mohl VIPRE fungovat bez problémů a byl vždy správně aktualizován.

Jiná funkce, zvaná VIPRE Easy Update, napomáhá aktualizovat ostatní programy nainstalované na počítači, jejichž případné problémy z hlediska jejich zastaralosti by mohly představovat bezpečnostní riziko.

K dalším inovacím patří VIPRE Rapid Scan, který při prvním skenování počítače optimalizuje a urychluje další skenování, vylepšené anti-rootkit technologie proti skrytým hrozbám, automatické a preventivní skenování výměnných médií včetně flash disků a antivirová a anti-phishingová ochrana e-mailu.

VIPRE Antivirus 2013 je na našem trhu dostupný již dnes, a to za cenu 599,- Kč za jednu roční licenci. VIPRE Internet Security 2013 pak zakoupíte se stejnými podmínkami za doporučenou cenu 899,- Kč.

VIPRE Internet Security 2013

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?