Hlavní navigace

Na český trh vstupuje nový dodavatel řešení pro archivaci e-mailů

31. 10. 2012

Sdílet

Podle výrobce podporuje téměř všechny poštovní systémy a dovoluje stanovit strategii archivování podle aktuálních potřeb.

Nástroj ukládá data v několika archivních úložištích na více místech zároveň. To umožňuje nejen flexibilní správu datových úložišť, ale i možnost  škálování na libovolný objem dat a počet uživatelů.

Za výhody archivace elektronické pošty jsou považovány přínosy v podobě kompletní ochrany proti ztrátě dat, snížení nákladů na IT a s tím související minimalizace rizika finanční újmy v důsledku ztráty dat či právních sporů.

Dále je to zjednodušení obnovy zpráv z poštovního serveru, nižší nároky na diskový prostor, centrální správa e-mailových zpráv, splnění zákonných požadavků, rychlý přístup pro všechny uživatele a zvyšování jejich produktivity.

Archivací  také lze odlehčit e-mailovému serveru nebo mít kontrolu nad PST soubory či obnovou zpráv pomocí jediného kliknutí.

„Jsme potěšeni, že se nám po delším plánování podařilo vstoupit na český trh, který je pro nás určitě velmi zajímavý. Mnoho společností často investuje nemalé částky do nejrůznějších technologií a projektů, ale některé z nich zapomínají na jednoduché a přitom kvalitní zabezpečení v podobě archivace elektronické pošty,“ uvedl Heinz B. Wietfeld, ředitel globálního prodeje společnosti MailStore.

Našli jste v článku chybu?