Hlavní navigace

Netgear a Kaspersky Lab spolupracují na bezpečnostních produktech pro SMB

Sdílet

Pavel Louda 19. 3. 2009

Uzavření smlouvy se společností Kaspersky Lab oznámila firma Netgear. Na jejím základě bude Netgear integrovat antivirové a antimalwarové technologie firmy Kaspersky do své nové produktové řady ProSecure STM, zaměřené na správu e-mailových a webových hrozeb v malých a středně velkých
firmách (SMB).
Řada zařízení pro správu webových a e-mailových hrozeb Netgear ProSecure STM nabízí tři různě velké platformy (STM150, STM300 a STM600) s různou úrovní výkonu, které se dokážou maximálně přizpůsobit firmám s až 600 souběžně pracujícími uživateli. Od nejlevnějších alternativních řešení se liší úrovní a hloubkou ochrany firemních sítí před hrozbami pocházejícími z webu i z e-mailů díky použití nikoli opensourcových, ale pečlivě vybraných a „vyšlechtěných" technologií. Výsledkem je zvýšení bezpečnosti, snížení doby potřebné pro instalaci a konfiguraci, a efektivnější detekce s menším množstvím falešných poplachů.
„Malé a středně velké firmy jsou vystaveny minimálně stejným bezpečnostním rizikům jako velké podniky, protože jim často schází interní IT odbornost k nasazení pokročilých technologií pro správu bezpečnostních hrozeb," prohlásil Jason Leung, vrchní ředitel produktové řady pro zabezpečení malých a středních firem společnosti Netgear. „Integrací celé palety špičkových antimalwarových řešení společnosti Kaspersky Lab do naší řady ProSecure STM jsme schopni nabídnout řešení podnikové třídy, která zákazníkům z řad SMB přinášejí nejen maximální ochranu, ale i pokročilé možnosti výkonné správy."
Společnost Kaspersky Lab nabízí pro integraci do přístrojů řady ProSecure řešení a technologie, které poskytují kompletní ochranu před všemi typy počítačových hrozeb, jako jsou viry, spam, phishingové útoky či spyware.

Našli jste v článku chybu?