Hlavní navigace

NetSuite, tvůrce podnikového softwaru, otevírá v Brně své první evropské vývojové centrum a nabírá desítky zaměstnanců

5. 11. 2010

Sdílet

V následujícím roce má NetSuite v plánu doplnit stav v Brně o více než 100 nových zaměstnanců se zaměřením na softwarové inženýrství a vývoj celé široké škály produktů NetSuite s důrazem zejména na ERP, e-commerce, CRM a mobilní řešení.

„Trh pro řešení NetSuite je globální a naše dnešní zahájení provozu prvního specializovaného vývojového centra Cloud ERP v Evropě nám umožňuje urychlit funkčnost, kterou naši zákazníci na celé planetě požadují,“ uvedl Zach Nelson, generální ředitel NetSuite. Po rozsáhlém průzkumu jsme se rozhodli umístit středisko pro vývoj cloudu do České republiky. Skvělé univerzity, bohatá historie a rozsáhlá základna dalších mezinárodních IT společností činí z Brna místo s jedinečnými předpoklady pro to, aby hrálo hlavní úlohu v současném rozvoji nejlepších nástrojů cloud ERP na světě.“

Kancelář NetSuite bude otevřena v Jihomoravském inovačním centru. To má za cíl podporovat inovativní podnikání a komerční využití výzkumu a vývoje v Jihomoravském kraji v České republice. JIC v rámci svých služeb nabízí podporu podnikání, finanční, právní a podnikové poradenství, přístup do sítí a k financování, dále pak obsáhlý inkubátor firem a programy spolupráce s akademickou obcí.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?