Hlavní navigace

Nokia prodala Check Pointu své bezpečnostní produkty

25. 1. 2009

Sdílet

Dohodu o převzetí bezpečnostních řešení od společnosti Nokia uzavřela s Nokií firma Check Point Software Technologies. Už během uplynulých deseti let obě společnosti intenzivně na těchto řešeních spolupracovaly. Nově ale už bude portfolio bezpečnostních zařízení vyvíjet, vyrábět a podporovat pouze společnost Check Point.

„Pro Check Pointbyla Nokia důležitým strategickým partnerem a v brzké době nám pomohla získat vedoucí pozici na tomto trhu," říká Daniel Šafář, Sales Manager Check Point Software Technologies. „Začlenění bezpečnostních produktů Nokia do naší široké řady komplexních bezpečnostních řešení je přirozeným vyvrcholením dlouhodobé spolupráce a bude znamenat plynulý přechod pro naše společné zákazníky," dodává D. Šafář.
Bezpečnostní řešení společnosti Nokia poskytují platformu optimalizovanou pro firewally, VPN a UTM software společnosti Check Point. Přibližně 85 % společností ze žebříčku Fortune 500 si dříve koupilo řešení od společnosti Nokia a v současnosti je instalováno přes 220 000 těchto zařízení u více než 23 000 zákazníků po celém světě.

 

Našli jste v článku chybu?