Hlavní navigace

Výkonná a energeticky efektivní disková pole představil Sun Microsystems

19. 2. 2009

Sdílet

Disková pole Sun Storage 6580 a 6780 jsou podle výrobce nejvýkonnějšími produkty ve své třídě a pomáhají podnikovým zákazníkům hladce škálovat úložnou infrastrukturu při zachování stejných nároků na energii a prostor.
Nová disková pole Sun Storage 6580 a 6780 se hodí pro střední a velké podniky, které je využijí k provozu pracovních úloh s velkými nároky na propustnost, jako jsou například databáze nebo podnikový e-mail. Dodávají se s bezplatným podnikovým nástrojem pro správu Sun StorageTek Common Array Manager.
„Správci podnikových úložišť si dnes nemohou dovolit kompromisy, když jde o zvládnutí růstu dat a požadavky na ochranu investic do úložných technologií. Zákazníci potřebují úložná a archivační řešení, která sníží náklady a umožní organizacím zvládat víc práce na stejné ploše datového centra, s úsporou energie na napájení a chlazení," řekl Jason Schaffer, senior ředitel managementu systémových produktů, Sun Microsystems.
Nová disková pole nabízejí:
 Sun Storage 6580 Array - až 256 disků (256 TB), osm hostitelských portů 4Gb FC, 8 GB mezipaměti, 16 rozšiřovacích pozic na řadič, možnost kombinovat disky SATA a FC a podporu konfigurace RAID 6.
 Sun Storage 6780 Array - Zástupce vyšší řady nabízí proti diskovým polím třídy 6500 dvojnásobný výkon IOPS a čtyřnásobnou propustnost. Jeho specifikace zahrnují až 448 disků (448 TB), osm nebo 16 hostitelských portů 4Gb FC, 16 GB mezipaměti, 28 rozšiřovacích pozic na řadič, možnost kombinovat disky SATA a FC a podporu konfigurace RAID 6.

Našli jste v článku chybu?