Hlavní navigace

Nová HyperX bezdrátová herní sluchátka Cloud Stinger 2

16. 11. 2022

Sdílet

Tým herních periferií společnosti HP, který funguje na trhu dlouhé roky pod značkou HyperXuvádí na trh bezdrátovou herní náhlavní soupravu HyperX Cloud Stinger2. 

Bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2, nabízejí charakteristický komfort HyperX díky měkké paměťové pěně a kožence, obsahují prostorový zvuk DTS Headphone:X Spatial Audio pro vylepšenou prostorovost 3D zvuku a přesnost lokalizace a až 20hodinovou výdrž baterie.

Bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2 využívají velké 50 mm měniče a poskytují zvukové prostředí 7.1. Sluchátka jsou také vybavena snadno přístupnými ovládacími prvky zvuku na náušníku a otočným flexibilním mikrofonem s potlačením šumu pro větší pohodlí, snížení šumu a čistší kvalitu hlasu. Mikrofon navíc disponuje funkcí automatického vypnutí při otočení do horní polohy.

Sluchátka jsou také vybavena náušníky otočnými o 90 stupňů pro flexibilní uchycení kolem krku při přestávkách.

Herní headset HyperX Cloud Stinger 2 je nyní k dostání v síti partnerských prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč. 

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?