Hlavní navigace

Nová řešení nativně podporující systémy SAP představilo HP

13. 7. 2009

Sdílet

Jde například o tyto produkty:
Serviceguard Extension je prý prvním řešením vysoké dostupnosti, jež pomůže zajistit kontinuitu provozu dodavatelských řetězců pro zákazníky používající aplikaci SAP Supply Chain Management s technologií SAP liveCache. Novinka integruje aplikace SAP do clusteru a automaticky monitoruje databázový systém. Pomáhá tak zajistit, aby v případě poruchy byla přijata patřičná opatření. Řešení integruje novou funkci HP Hot Standby databáze v paměti SAP liveCache, která poskytuje firmám nepřerušený chod databáze pro plné zajištění vysoké dostupnosti.
Hot Standby přepojuje uživatele podle potřeby mezi primárním a záložním systémem, aby byla zachována nepřetržitá provozuschopnost. V případě poruchy serveru, datového úložiště nebo softwaru je databáze SAP liveCache plně provozuschopná za necelé dvě minuty(1) a zaručuje dostupnost kritických aplikací.
Řešení Serviceguard Extension pro SAP je k dispozici mj. pro servery HP Integrity se systémem HP-UX 11i a úložištěm HP StorageWorks XP Array. Serviceguard Extension podporuje SAP liveCache verzi 7.5 a novější a funguje s nástroji SAP včetně databáze SAP MaxDB a nástroje pro správu SAP liveCache.
XML Accelerator je zase údajne první serverové řešení svého druhu, které podstatně urychluje obchodní transakce probíhající v rámci technologie SAP NetWeaver Process Integration (SAP NetWeaver PI).
Urychlením mapování XML zpráv o velikosti 0,5-15 MB vytváří nový HP XML Accelerator vysoce výkonný podnikový proces. Může být klíčovým faktorem úspěchu pro obchodní řetězce, výrobce a další podniky v odvětvích s velkým množstvím transakcí. Výrazně urychluje spouštění mapovacích programů v prostředí SAP NetWeaver PI a následně přispívá k rychlejšímu generování obchodní hodnoty.
Základem řešení HP XML Accelerator je server HP ProLiant DL580 se systémem SuSE Linux a integrovanou XML akcelerační technologií LSITM Networking Tarari Content Processor. Toto řešení dále obsahuje řídící software a nástroje pro konfiguraci XML prostředí, jež urychlují výměnu informací mezi aplikacemi SAP a dalšími aplikacemi. Zabudovaný nástroj HP pro mapování spouštěcího prostředí a HP XML převaděč automatizují proces komunikace jazykem XML.

Našli jste v článku chybu?