Hlavní navigace

Nová řešení pro práci s big daty přináší HP

23. 7. 2013

Sdílet

Podle nového výzkumu provedeného na zakázku HP investuje během letošního roku téměř 60 % organizací nejméně desetinu svého rozpočtu do inovací v oblasti velkoobjemových dat. Výzkum rovněž zjistil, že zhruba v každé třetí organizaci byly stávající pokusy o zavedení řešení pro správu a zpracování velkoobjemových dat neúspěšné. Rozšířené portfolio řešení HP nabízí ucelený balík nezbytných nástrojů, které zaručí organizacím úspěšné zavedení IT infrastruktury pro zpracovávání velkoobjemových dat a umožní podnikům mít trvale pod kontrolou rostoucí objem, variabilitu, rychlost i zranitelnost dat.

HP chce maximálně usnadnit organizacím práci s velkoobjemovými daty a využívání informací v nich obsažených, proto nyní představilo řešení HAVEn, platformu pro analýzu velkoobjemových dat. Využívá špičkový analytický software, hardware a služby společnosti HP, které vytvářejí novou generaci IT infrastruktury, připravené na zpracovávání velkoobjemových dat.

„Řešení pro zpracování velkoobjemových dat nabízejí organizacím potenciál, jak využít veškeré informace – interní i externí – v reálném čase. Generují obsáhlé analýzy, díky nimž lze provádět extrémně rychlá rozhodnutí, což vede k jedinečným a inovativním způsobům, jak poskytovat lepší služby zákazníkům,“ řekl George Kadifa, výkonný viceprezident HP Software. „HP nabízí komplexní portfolio výkonných řešení, které pomohou organizacím uvolnit skutečnou sílu velkoobjemových dat."

Jednotná platforma HP pro analýzu velkoobjemových dat
Platforma HAVEn kombinuje prověřené technologie HP Autonomy, HP Vertica, HP ArcSight a HP Operations Management s klíčovými průmyslovými iniciativami typu Hadoop a nabízí zákazníkům či partnerům:

  • Možnost vyhnout se dodavatelům řešení s uzamčenými platformami a přejít na otevřenou architekturu, která podporuje širokou škálu analytických nástrojů.
  • Chránit investice díky podpoře různorodých virtualizačních technologií.
  • Urychlit ziskovost díky vysoce optimalizovaným hardwarovým řešením.
  • Využít na maximum 100 % informací získaných ze strukturovaných, polostrukturovaných a nestrukturovaných dat prostřednictvím řešení HP, která využívají více než 700 konektorů platformy HAVEn.


HP pomáhá klientům odhalit informace ze skrytých dat
Prvním integrovaným řešením pro analýzy velkých datových objemů, postaveným na platformě HAVEn, je HP Operations Analytics. Poskytuje přehled o všech aspektech provozu IT infrastruktury, díky čemuž mohou organizace pružně upravovat a poskytovat služby na nejvyšší úrovni kvality. Toto řešení umožňuje organizacím efektivně používat, spravovat a analyzovat obrovské proudy provozních dat z různých IT produktů HP, včetně HP ArcSight Logger, HP Business Service Management, a zdrojů třetích stran.

Divize HP Enterprise Services představila HP Actionable Analytics Services – nové služby, které pomohou organizacím lépe vycházet vstříc požadavkům zákazníků a rychleji reagovat na nové tržní příležitosti. Umožňují organizacím provádět podrobné analýzy a získat komplexní přehled o informacích skrytých uvnitř velkoobjemových dat, stejně jako zefektivnit klíčové obchodní procesy, jako jsou např. speciální nabídky pro zákazníky, zadávání veřejných zakázek, podpora dodavatelského řetězce či inventární operace.

Našli jste v článku chybu?