Hlavní navigace

Nové dřevěné racky usnadňující montáž IT zařízení přímo v kancelářích představilo APC

3. 7. 2009

Sdílet


Vývojáři sledovali cíl eliminovat u stojanů tohoto typů jejich umístění v prostorách určených výhradně pro IT a přijít s možností instalovat síťové zařízení a servery kdekoliv. Současně byla cílem kompatibilita, snadná a rychlá stavba systému. Podle výrobce se snadno instalují a prostřednictvím plug-and-play technologie i jednoduše vzájemně propojují a zapojují.
"IT manažeři a majitelé malých firem často nemohou najít nebo vybudovat prostor pro serverové a síťové zařízení. Obvykle se tak musejí přizpůsobit neuspokojivé alternativě. Odstranit tuto nevýhodu bylo naším hlavním úkolem," komentuje tuto novou koncepci senior viceprezident divize Home & Business Networks společnosti APC Dave Johnson.
Nové stojany jsou dostupné v třech provedeních:
Model NetShelter CX AR4018 má fyzickou kapacitu 18 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 1,2 kW (4,100 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 18 wattů.
Model NetShelter AR4024 má fyzickou kapacitu 24 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 2,4 kW (8,200 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 38 wattů.
Model NetShelter AR4038 má fyzickou kapacitu 38 rackových míst, odhlučnění ve výši 18,5 dB, maximální tepelné zatížení 3,6 kW (12,300 BTU/hodinu), integrovanou distribuci napájení z 15 zdířek chráněných před předpětím a spotřebu 57 wattů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?