Hlavní navigace

Nové integrační služby představila firma HP. Nabízejí úspory i vyšší efektivitu

Sdílet

Pavel Louda 26. 10. 2009

K dispozici je deset nových řešení spojených s integracemi. Ta využívají osvědčené postupy či znalosti získané z řady předchozích zákaznických implementací a zahrnují nasazení technologií, migraci dat, relokaci, plánování místních úprav a služby projektového řízení pro úspěšné dosažení těch správných výsledků.

„Firmy zaujímají k projektům integrace a implementace taktický přístup,“ řekl Ron Silliman, hlavní analytik agentury Gartner. „Ovšem osvojení strategičtějšího uvažování zaměřeného na řešení umožňuje dosáhnout vyšší hodnoty z hlediska provozu IT ekosystémů a optimalizace IT prostředků.“

Jedná se dle popisu dodavatele o tyto komponenty :

• Integrated Telecom Solution zaručuje efektivní instalaci v IT i telekomunikačním prostředí operátorů s minimálním narušením provozu zákazníků. Je postaveno na základě oborových standardů a s možností adaptace návrhu.

• Scale-out Environments Solution zvyšuje efektivitu a snižuje náklady prostřednictvím využití integrace systému ve výrobním závodě. Zajišťuje bezproblémovou instalaci prostředí cloud computing do rozsáhlých a výpočetně náročných prostředí.

• Virtualized Blade Deployment Solution umožňuje rychleji uskutečnit migraci na nová virtualizovaná prostředí s nižšími náklady a menšími nároky na zaměstnance. Podpora od počátku životnosti minimalizuje rizika spojená s provozem nového prostředí.

• Global Standardized Deployment Solution uvolňuje zatížení zaměstnanců a vylaďuje procesy prostřednictvím implementace pro distribuovaná technologická prostředí.

• Software Partner Integration Solution umožňuje hladce a ekonomicky výhodně integrovat referenční návrhy technologických a softwarových partnerů. Toto řešení zahrnuje konfiguraci a testování v prostředí továrny, jež je zárukou rychlé integrace.

• Technology Catalog Management and Delivery Solution nabízí zákazníkům rychlou, hladkou a konzistentní implementaci na jakémkoli místě. Zákazníci si mohou z katalogu vybrat vhodnou technologii a HP obstará všechny aspekty dodavatelského řetězce od nákupu až po zprovoznění na místě.

• Branch Office Technology Refresh snižuje celkové náklady na vlastnictví a zvyšuje produktivitu odborných pracovníků poboček zajištěním hladkého přechodu na novou technologii a podpory od počátku životnosti.

• Data Center Relocation Solution minimalizuje rizika související se zachováním kontinuity v průběhu přesunu datového centra zákazníka tím, že poskytuje jediný kontakt pro všechny aspekty řízení projektu. Zahrnuje služby pro posouzení lokality, plánování, přesunu a migrace dat přizpůsobené konkrétním požadavkům zákazníka.

• Data Center Technology Refresh pomáhá zákazníkům snížit náklady a optimalizovat efektivitu při správě programů inovace technologií v datovém centru. Obsahuje širokou řadu služeb od vyhodnocení dopadu na zařízení a vlivu na životní prostředí až po služby migrace dat.

• Point of Sales Technology Refresh maximalizuje kontinuitu provozu a dostupnost systémů v prostředích, kde jde o přímý kontakt s klienty. HP nabízí řízení přesunu a testování technologie před finálním nasazením, mimo pracovní dobu.

Našli jste v článku chybu?