Hlavní navigace

Nové notebooky Asus K Series s technologií IceCool

30. 7. 2009

Sdílet

Nové notebooky ASUS K Series s technologií IceCool

 

Kromě LCD displeje s velikostí obrazovky od 14“ do 17,3“ a zvuku v podání SRS Premium Sound včetně reproduktorů Altec Lansing, nabízí Asus v řadě K Series také technologii Super Hybrid Engine, která údajně umožňuje využívat notebook delší dobu na jedno nabití a Asus IceCool zajišťující nízkou teplotu podložky pod zápěstí.

Asus


ASUS K Series je vybaven reproduktory Altec Lansing s technologií SRS Premium Sound, které se starají o věrnou reprodukci zvuku. Dále se může pochlubit 17,3" LCD displejem s vysokým rozlišením a poměrem stran 16 : 9. Vizuální zážitky jsou pak vykreslovány grafickými kartami od společnosti NVIDIA nebo AMD.

Notebooky K40IN a K50IN jsou vybaveny grafickou kartou NVIDIA GeForce G102M, která využívá 512 MB samostatné grafické paměti. Řada notebooků ASUS K Series obsahuje také modely, které jsou vybaveny grafickými kartami od společnosti AMD. Notebooky K40AB, K50AB a K70AB využívají grafické karty ATI Mobility Radeon HD4570, zatímco K70AB a K51AB se mohou pochlubit kartami ATI Mobility Radeon HD4860.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?