Hlavní navigace

Nové tiskárny Sharp se snímačem pohybu

Sdílet

Redakce 14. 1. 2016

Použitím chytrých technologií, například Office Direct Print pro soubory MS Office a pokročilému propojení s cloudem umožňují barevné MFZ MX snadný přístup ke sdíleným informacím a poskytují mobilním pracovníkům svobodu a flexibilitu tisku z preferovaných osobních zařízení.

Zařízení Sharp využívají snímač pohybu a v okamžiku, kdy snímač zjistí blížícího se uživatele, probudí zařízení z režimu spánku – tak šetří čas a zvyšují produktivitu, neboť zařízení je vždy připraveno a současně šetří peníze společnosti.

Uživatelé mohou přímo v MFZ tisknout soubory Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) – z USB paměti, což je ideální pro pracovníky, kteří navštěvují zákazníky. Výklopná dotyková obrazovka LCD s úhlopříčkou 10,1“ a zjednodušeným uživatelským rozhraním umožňuje intuitivní procházení funkcí MFZ, včetně přístup k návodu k použití a jednoduchých úprav pomocí přetažení, zatímco skenování OCR umožňuje skenování prohledávatelných souborů PDF nebo sady Office a rychle konvertuje naskenované vytištěné dokumenty.

Toto řešení tisku umožňuje uživatelům zasílat dokumenty do hlavního MFZ, které úlohu uloží k ověření a uvolní až z pěti MFZ propojených v síti, bez potřeby použití tiskového serveru. IT správci také využijí výhod automaticky vysunovaného toneru a možnosti nastavení úrovně, při níž se cartridge vysune; tak se minimalizuje odpad a zvyšuje se potenciál zisku.

Našli jste v článku chybu?