Hlavní navigace

Novinka v oblasti nabíjení mobilů: magnetické nabíjení

Sdílet

-rd 3. 8. 2021

Mobilní smartphone realme Flash přichází s kapacitou baterie 4500mAh a podporuje až 50W bezdrátové MagDart dobíjení, díky němuž se kapacita baterie naplní z 0 na 100 % za necelou hodinu.

Tato nabíječka je vybavená aktivním vzduchovým chladícím systémem, které udržuje teplotu hlavní desky a cívky na nízké úrovni pomocí ventilátoru, který umí velkou dávkou vzduchu rychle zchladit vnitřek nabíječky. Ta tak může udržovat vyšší dobíjecí výkon po delší dobu.

Výrobce kromě toho nabízí i 15W nabíječku MagDart Charger, která je s 3,9 mm tenčí o 26,4 % než nabíječka MagSafe od firmy Apple, ale zároveň je podle výrobce rychlejší díky designu oddělené desky a cívky. Toto řešení navíc od sebe odděluje dva zdroje tepla a snižuje tak jeho tvorbu. Díky tomu může nabíječka pracovat s vyšším výkonem po delší dobu a dokáže naplnit kapacitu 4500mAh baterie z nuly na sto procent za 90 minut.

Realme také představilo MagDart Power Bank a zvláštní dobíjecí základnu. Tyto dva doplňky se mohou spojit a vznikne tak vertikální dobíjecí stanice. Telefon se může nabíjet z powerbanky a její energii zároveň ve stejný čas doplňuje základna.

Našli jste v článku chybu?