Hlavní navigace

Novou doživotní záruku na produkty nabízí HP

16. 10. 2013

Sdílet

Nová HP Lifetime Warranty 2.0 (doživotní záruka 2.0) vychází za stávající nabídky doživotní záruky, kterou doplňuje o nepřetržitou telefonickou podporu pro řešení HP FlexCampus, HP FlexBranch a produkty určené malým a středním firmám na dobu až tří let. Celá nabídka je zahrnuta v kupní ceně produktů a pro zákazníky neznamená žádné dodatečné náklady.

„Síťové prvky a technologie dnes vyžadují nepřetržitou podporu, aby se zabránilo prodlením nebo výpadkům,“ řekl Rob Enderle, hlavní analytik společnosti Enderle Group. „Zajištění kontinuity provozu je naprosto prioritní pro každou firmu a díky doživotní záruce 2.0 od HP mají zákazníci možnost využívat jedinečnou kombinaci doživotní záruky, nepřetržité telefonické podpory i výměny hardwaru bez jakýchkoli dodatečných nákladů. HP je v této oblasti lídrem trhu – jeho nová podpora reálně pomůže zákazníkům ušetřit rozpočet a okamžitě řešit případné problémy.“

Doživotní záruka 2.0 společnosti HP zahrnuje také výměnu hardwaru během následujícího pracovního dne (včetně ventilátorů či napájecích zdrojů), stejně jako technickou podporu a bezplatný upgrade softwaru po celou dobu životnosti výrobku.

Doplňkové služby pro zajištění kontinuity provozu
Kromě doživotní záruky 2.0 nabízí HP i další doplňkové služby, které pomohou zákazníkům minimalizovat rizika případného selhání síťové infrastruktury:
Služby HP Proactive Care zajišťují prevenci možných problémů či výpadků a snaží se jim předcházet tak, aby vůbec nenastaly.
Služby HP design, validate and deploy zprostředkovávají zákazníkům přístup k síťovým expertům, kteří jim pomohou najít nejvhodnější řešení pro každou situaci a zprovoznit jej v nejkratší možné době.

„Organizace utrácejí miliony za rozšířenou podporu, aby využily všech dostupných možností pro zajištění maximální dostupnosti jejích sítí," řekl Tomáš Kubica, technologický ředitel HP Networking v České republice. „Díky HP mohou tyto miliony ušetřit – doživotní záruka 2.0 s nepřetržitou 24/7 telefonickou podporou je ekonomickým impulzem, jenž jim pomůže snížit provozní náklady na IT infrastrukturu.“

 „Vylepšená HP doživotní záruka 2.0 nám přináší skvělou příležitost, jak nabídnout přidanou hodnotu i našim zákazníkům,“ řekl John Barker, prezident společnosti Versatile Communications. „Naši zákazníci se neustále snaží najít nové efektivní způsoby, jak zajistit nejlepší podporu jejich síťové infrastruktury, a HP doživotní záruka 2.0 pro ně představuje tu správnou cestu."

Ceny a dostupnost
HP doživotní záruka 2.0 je již celosvětově dostupná pro řešení HP FlexCampus, HP FlexBranch a produkty určené malým a středním firmám bez jakýchkoli dodatečných nákladů. Po dobu až tří let mohou využívat nepřetržitou telefonickou podporu, která je zahrnuta v ceně vybraných produktů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?