Hlavní navigace

Fritz! WLAN USB klient pro 802.11n od německého výrobce AVM

18. 4. 2010

Sdílet

Fritz! WLAN USB klientpro  802.11n od německého výrobce AVM


Nový klient podporuje  standard 802.11n v pásmu 2.4 GHz a dosahuje tak přenosových rychlostí až 150 megabitů za sekundu. Díky technologii “Stick & Surf” zařízení podle výrobce automaticky vybuduje WLAN šifrované spojení. Doporučená koncová cena produktu činí 49 euro (1300 Kč).

FRITZ!WLAN USB klient N 2.4 podporuje WLAN N standard v pásmu 2.4 GHz a nabízí tak bezdrátový Internet s teoretickou rychlostí až 150 megabit za sekundu. Navíc je tento produkt kompatibilní se standardy g a  b.

FRITZ!WLAN USB klient N 2.4 umožňuje automatickou WLAN instalaci, při níž spáruje například produkt FRITZ!Box Fon WLAN 7270 s PC nebo laptopem během několika sekund. Postup je takový, že   FRITZ!WLAN USB klienta N zapojíte do USB portu vašeho FRITZ!Boxu. Ten následně přenese veškerá nastavení a bezpečnostní klíče na tohoto klienta, který pak připojíte do vašeho PC nebo laptopu a klient pak sám do něj nainstaluje příslušná nastavení a současně vybuduje WLAN bezpečné spojení. Není třeba žádné instalační CD, alespoň za předpokladu, že se jedná o systém s Windows XP (Service Pack 2), Windows Vista or Windows 7.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?