Hlavní navigace

Nový Helios One je celý v cloudu

Sdílet

Radan Dolejš 13. 11. 2014

Společnost Asseco Solution uvedlo na trh novou verzi ekonomického softwaru Helios One.

Jedná se o ucelené cloudové řešení ekonomického systému. Spojuje komplexní funkcionalitu pro účetního s unikátním přehledným dashboardem (grafická uživatelská plocha) pro podnikatele.  Oproti jiným systémům nabízí podle výrobce podnikateli ucelený pohled na jeho firmu bez nutnosti se cokoliv učit a nastavovat.

Základní vlastností systému je spolupráce podnikatele s jeho účetním. Jakmile podnikatel vystaví doklad, účetní o tom ví. Ba co víc, mobilní aplikace Helios One umožní podnikateli doklady rovnou nafotit a do systému okamžitě odeslat. 

Kromě standardních funkcionalit ekonomických systémů, jako je účetnictví, DPH, fakturace, sklady, majetek apod. jsou nejdůležitějšími vlastnostmi Helios One aktivní dashboardy, online odesílání faktur včetně QR kódů, mobilní přístup, česká i slovenská legislativa a její aktualizace zcela automaticky bez nutnosti se o cokoliv starat.

„Jsem velmi šťastný, že přicházíme s takto moderním řešením právě nyní, kdy je cloud computing jedním z nejaktuálnějších trendů. Do podnikové sféry přináší dvě naprosto zásadní výhody – méně starostí s provozem IT a flexibilní řízení nákladů na výpočetní techniku,“ říká Jiří Hub, výkonný ředitel a místopředseda představenstva Asseco Solutions.

Našli jste v článku chybu?