Hlavní navigace

Nový Huawei MatePad Pro 5G

Sdílet

-rd 26. 2. 2020

Huawei MatePad Pro 5G nabízí 10,8palcový HD displej s barevnou škálou DCI-P3. Díky ultratenkým rámečkům je poměr displeje k tělu tabletu 90 %, což je nejvyšší hodnota na světě. Vestavěná čipová sada Kirin 990 G5 SoC podporuje 5G konektivitu.

Huawei MatePad Pro funguje v rámci rozhraní EMUI10, a může tak být připojen k dalším chytrým telefonům Huawei prostřednictvím Multi-Screen Collaboration, jedné z funkcí Huawei Share. Jakmile je spojení navázáno, uživatel může ovládat obě zařízení na displeji tabletu.

Multi-screen Collaboration zároveň umožňuje přesun souborů mezi chytrým telefonem a tabletem na principu drag-and-drop. Periferní sdílení umožňuje uživatelům psát na chytrém telefonu za použití klávesnice a displeje tabletu, přehrávat hudbu uloženou v chytrém telefonu prostřednictvím reproduktoru tabletu a mnoho dalšího.

Huawei MatePad Pro 5G podporuje systém Multi-Window, díky kterému dokáže zobrazovat až tři aplikace současně. Funkce App Multiplier rozděluje jeden úkol v aplikaci do dvou oken, a přináší tak revoluční zážitek duálního zobrazení, které umožňuje vytěžit maximum v případě zobrazení na šířku.

Huawei také mimo jiné představil ohebný telefon Mate Xs, kterému se věnujeme v tomto článku.

Našli jste v článku chybu?