Hlavní navigace

Nový iPhone by mohl být vydán 12. září v novém kampusu

29. 8. 2017

Sdílet

O datu vydání 12. září spekuluje deník Wall Street Journal, odvolávající se na zdroje obeznámené s plány společnosti. A pokud jde o místo, uváděl Apple své iPhony v uplynulých několika letech v budově Bill Graham Civic Audiotorium v San Francisku. Tentokrát je však údajně cílem společnosti uspořádat slavnostní akci v divadle Steva Jobse právě v rámci nového kampusu. Tedy pokud se stihne postavit včas.

Hvězdou večera sice bude iPhone, nicméně pravděpodobně nepůjde o jedinou novinku, které se toho dne dočkáme. V rámci akce by mohly být představeny i smartwatch Apple Watch 3, které by měly oplývat stejným designem jako předchůdci, nicméně s vlastním LTE modulem, a tedy nezávislostí na smartphonu. Dalším představeným zařízením by měla být Apple TV s podporou 4K rozlišení.

Obecně se očekává, že Apple v letošním roce uvede celkem tři varianty iPhonu, včetně high-endového modelu s OLED displejem, kterým si společnost připomene desáté výročí uvedení tohoto veleúspěšného produktu. První iPhone se veřejnosti představil 9. ledna 2007, do prodeje pak šel 29. června.

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?