Hlavní navigace

O2 dává 5G připojení na měsíc zdarma

4. 4. 2022

Sdílet

5g zdarma Autor: O2

 Operátor O2 startuje s novou kampaní, v rámci které představí modernizovanou síť 5G a nabídne zákazníkům neomezená data se zabezpečením na měsíc zdarma.

Nabídka je platná od dubna do konce května pro všechny zákazníky O2, kteří využívají některý z vybraných tarifů řady Free+, Neo nebo You. Nemusí být přitom nutně v pokrytí 5G, neomezená data jim budou fungovat i na síti starší generace.

Pište pro Computerworld

 

Máte dobré nápady, máte co říct? Chcete se podělit o své znalosti se čtenáři Computerworldu?

Je tu ideální příležitost. V redakci neustále hledáme externí autory, kteří rozšíří náš záběr. Nabízíme možnost publikací zajímavých článků nejen na webu, ale také v našem tištěném magazínu.

Pokud máte zájem, ozvěte se šéfredaktorovi na e-mail: radan.dolejs@iinfo.cz

Spolu s balíčkem měsíčních neomezených dat získají také službu O2 Security, která má jejich telefon ochránit před nejčastějšími kybernetickými hrozbami objevujícími se na internetu. Dokáže odhalit zavirované stránky, podvodný e-shop nebo elektronické bankovnictví, upozornit na to uživatele a zablokovat mu vstup. Každý měsíc navíc zákazník dostane e-mail s informacemi o tom, čím byl v uplynulém období jeho telefon ohrožen. 

Po uplynutí 30 dní se balíček s neomezenými daty sám vypne. Od této chvíle pokračuje v čerpání dat podle parametrů původního tarifu. Balíček O2 Security si bude muset uživatel aktivně vypnout sám, jinak mu bude operátor každý další měsíc účtovat 39 korun. 

Propagační kampaň spustil operátor na propagaci modernizované sítě, která zahrnuje obměnu radiových technologií pro 2G, 4G i 5G. Aktuálně má operátor kompletně obměněných na 1200 vysílačů, z toho 890 v Praze. Každý další týden jich pak přibude okolo 40.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?