Hlavní navigace

O2 dvojnásobuje mobilní data, bohužel jen někomu

Sdílet

Pavel Louda 24. 1. 2019

"Rozhodli jsme se, že v nových tarifech Free věrné zákazníky odměníme dvojnásobkem dat, pokud využijí zvýhodněné nabídky na dva roky," popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová, a dodává: "Více dat za stejnou cenu v nových tarifech ocení zejména zákazníci, kteří nyní využívají tarify s 200 MB a 1,5 GB dat - ti totiž tvoří 70 % z těch, kterým měsíční objem dat nestačí."

Do své nabídky pro nejnáročnější zákazníky O2 přidává také tarif Free Platinový, který každý měsíc kromě datového objemu 60 GB nabízí i 600 minut mezinárodního volání po celém světě a 1 GB dat v 87 světových zemích mimo EU.

Vylepšení mezinárodního volání se dočkal také tarif Free Zlatý, ve kterém lze nově volné minuty využít na volání do celého světa, nikoli jen do vybraných zemí.

Nová řada tarifů je určená pro nové i stávající zákazníky, kteří na ně mohou přejít z dosavadních tarifů.

Vedle nových tarifů Free O2 v nabídce ponechává tarify O2 Data určené pro mobilní připojení notebooků a tabletů a také pro lidi, kteří mobil používají především k surfování a využívání různých aplikací. Pokračovat bude také v nabídce pro mladé O2 kůl.

"Od února navíc přineseme zvýhodněný balíček O2 Spolu také pro jednoho - za 999 korun měsíčně získají zákazníci neomezený tarif s 1,5 GB dat, internet na doma a digitální televizi O2 TV," popisuje Silvia Cieslarová.

Našli jste v článku chybu?