Hlavní navigace

O2 láká na Facebook v mobilu na 3 týdny zdarma

Sdílet

Martin Noska 17. 12. 2010

Obnovovat statusy, prohlížet fotky a neztratit přehled o tom, co dělají ostatní přátelé, bude moci po dobu 3 týdnů každý zákazník O2, i bez datového tarifu Internet v mobilu. Bezplatný přístup na Facebook v mobilu je možný prostřednictvím stránek http://m.o2.cz/facebook. Ostatní přístupy, tedy z domovské stránky www.facebook.com, mobilní m.facebook.com nebo přes aplikace v mobilních telefonech, jsou standardně zpoplatněny dle datového tarifu zákazníka. Stejně také odkazy vedoucí mimo stránky Facebooku (např. na videa na Youtube). Při opouštění bezplatné oblasti budou uživatelé vždy upozorněni o zpoplatnění těchto stránek.

Tato vánoční akce platí od 15. prosince 2010 do 3. ledna 2011.

"Konec roku, který v sobě zahrnuje několik vrcholů v podobě Štědrého dne, svátků a silvestrovské oslavy, je pro většinu z nás nejkrásnějším obdobím v roce. Chceme našim zákazníkům tento čas ještě více zpříjemnit a umožnit jim být v kontaktu se svými blízkými, ať už jsou kdekoliv. Je to náš dárek a zároveň poděkování, že využívají našich služeb," říká Jindřich Fremuth, ředitel oddělení Online Channels společnosti Telefónica O2.

Telefónica O2 dále informovala, že rozšiřuje pokrytí signálem 3G do šesti nových měst ČR. Ta je nově dostupná pro obyvatele Litvínova, Kralup nad Vltavou, Jirkova, Kadaně, Náchodu a Žatce. 3G síť od O2 tak bude dostupná v 84 městech, tj. pro 42,5% populace.

Našli jste v článku chybu?