Hlavní navigace

Océ rozšiřuje rodinu svých předtiskových nástrojů Prismaprepare

5. 10. 2010

Sdílet

Nová verze přináší mimo jiné inteligentní programování úloh s opakujícími se stránkami, nástroje pro správu barev, nebo také podporu tzv. "full bleed tabs", tedy tisk záložek s až třířádkovým popisem na okraj stránky pro usnadnění listování ve výsledném dokumentu. Záložky je možno vytvářet automaticky z názvů sekcí.

Océ Prismaprepare je nástroj nezávislý na výstupním zařízení, který má usnadnit přípravu dokumentu od jeho kompozice až k produkčnímu vytištění. Nová verze nabízí dle zástupců Océ robustní nástroje pro čištění naskenovaných dokumentů, soft proofing a základní nástroje pro preflight. Díky použití standardního PDF workflow, možnosti rychlých změn a čištění dokumentu, intuitivnímu uživatelskému rozhraní a skutečnému WYSIWYG náhledu má odstranit potřebu tisknout dokumenty pouze pro účely kontroly čímž také minimalizuje dopad na životní prostředí.

Océ Prismaprepare 5.1 dokáže dle výrobce plně využít vlastností nejen Océ VarioPrint 4000, Océ VarioPrint 6000, Océ CS665, nebo Canon imagePress, ale i jiných Océ a ne-Océ produkčních tiskáren.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?