Hlavní navigace

Océ uvádí novou multifunkční tiskárnu VarioLink 6522c

Sdílet

Martin Noska 14. 6. 2009

Systém Océ VarioLink 6522c byl konstruován s ohledem na funkčnost a jednoduchost použití. Všestranné možnosti finišování a manipulace s médii určují systém i pro „domácí“ produkci profesionálních, kvalitních tištěných dokumentů. Océ VarioLink 6522c je první z řady nových kancelářských barevných a monochromatických systémů, které letos na trhu nahradí dřívější řadu Océ CS250.
 
Multifunkční tiskárna Océ VarioLink 6522c je určena pro kancelářský segment se středními objemy tisku. Nabízí rychlost tisku 65 monochromatických stránek nebo 50 barevných stránek za minutu, a k tomu také údajně nejvyšší rychlost skenování ve své třídě – 78 stránek za minutu. Systém je vybaven výkonným kontrolérem (1 GHz/2 GB RAM/250 GB) a podle výrobce dosahuje takové produktivity, která určuje nový standard v tomto segmentu.
 
Díky širokému sortimentu finišovacích doplňků a rozšířené vstupní kapacitě může být systém zajímavou volbou také pro produkční prostředí s nízkými objemy tisku. Kromě standardního kontroléru Emperon je k dispozici i volitelný kontrolér Fiery. Systém Océ VarioLink 6522c tak může být použitelný i pro kreativní prostředí, kde požadavky na barvu přesahují standardní požadavky kanceláří.
 
Systém Océ VarioLink 6522c je dodáván s rozsáhlou sadou zabezpečení, která splňuje současné nároky na zabezpečený tok dat. Veškerá data jsou chráněna, ať už na síti nebo přímo v multifunkčním systému. Požadavkům koncových uživatelů na jednoduchou obsluhu vyhovují porty USB přístupné z přední části zařízení, zlepšená interakce s uživateli na velkém barevném ovládacím panelu s animovanými pokyny, programovatelné tlačítkové zkratky, snadný přístup při doplňování papíru a toneru a jednotné ovladače tisku. Spotřební materiál s dlouhou životností a nový design omezují prostoje a mají být jedním z pilířů pro zvýšení produktivity a uživatelské přívětivosti.
 
Mezi další inovace patří nižší hlučnost, nižší spotřeba energie, odolnější díly a spotřební materiál i jejich recyklovatelnost, což v rámci trendu ekologizace tiskových zařízení přispívá k příjemnějšímu životnímu prostředí.

Našli jste v článku chybu?