Hlavní navigace

Bezpečnostní zařízení pro kontrolu osob, zavazadel a zásilek při ochraně strategických IT center nabízí PCS

1. 4. 2009

Sdílet

Rapiscan 620XR představuje rentgenové zařízení pro kontrolu zavazadel a zásilek, které je postaveno na standardizované platformě Windows XP, detekci dual energy pro separaci materiálů, a novém systémovém softwaru Rapiscan OS 600.
Metor 300 Portable je univerzální, lehce přemístitelný detektor kovů určený pro bezpečnostní aplikace. Krytí IP 55 dělá z tohoto detektoru kovů vhodné zařízení jak pro vnitřní, tak pro venkovní aplikace.
Explonix je detektor výbušnin, který splňuje detekční parametry podle mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) a je schopen detekovat a rozpoznat výbušniny v řádu pikogramů. Podle výrobce nabízí extrémně nízké množství falešných poplachů, jednoduchost použití a nízké provozní náklady. Tento detektor je také možné rozšířit o detekci radioaktivity.
SmartObject & SmartSystem jsou výukové programy, které mají za cíl naučit operátory identifikovat předměty v zavazadlech a trénovat je v rozlišování nebezpečných předmětů. SmartObject je zaměřen na vyhledávání známých předmětů v naskenovaném obraze z rentgenového zařízení. Program SmartSystem navíc věrně simuluje skutečné rentgenové zařízení podle konkrétního typu a výrobce.
„Stále sofistikovanější metody a použití nových materiálů při plánování teroristických útoků nás vedou k využívání nových technologií a k většímu důrazu na jejich kvalifikovanou obsluhu. To je také důvod, proč jsme rozšířili naši nabídku o uvedené produkty", říká Milan Krása, z firmy PCS.

Našli jste v článku chybu?