Hlavní navigace

Ohlédnutí za říjnovým setkáním uživatelů Helios Green Automobily

4. 11. 2010

Sdílet

Mezi více jak 40 účastníky byli především vedoucí pracovníci společností a administrátoři informačních systémů. Hlavní náplní bylo představení novinek a rozšiřujících řešení, které zkvalitňují práci s informacemi, poskytují další konkurenční výhody, zvyšují úroveň péče o zákazníky a komfort používání informačního systému.

Setkání bylo motivováno dokončením procesu migrace zákazníků informačního systému Helios Green Automobily na platformu Microsoft.Net, která představuje technologickou špičku a rozšiřuje a zlepšuje možnosti využívání systému. Akce se uskutečnila s maximální podporou vedení společnosti Auto Jarov, která poskytla prostory a potřebné zázemí a za účasti představitelů společnosti Asseco Solutions, jež je autorem standardu informačního systému Helios Green.

V úvodu byli účastníci informováni o dosaženém stavu vývoje informačního systému a o záměrech v příštích letech. Poté bylo na programu stručné představení více jak 30 nových funkcionalit a specializovaných řešení, které rozšiřují možnosti používání, zrychlují a zkvalitňují procesy probíhající ve firmách, v oblastech péče o zákazníky (CRM), ekonomiky, řízení společnosti, logistiky, řízení lidských zdrojů a dalších. Především však byly prezentovány novinky pro moduly autoProdej, autoServis, autoPůjčovna, autoBazar a autoSklad, které zvyšují úroveň využívání systému Helios Green Automobily.

Významným bodem byla informace o stavu a dalším postupu certifikace rozhraní systému Helios Green Automobily výrobci a dovozci automobilů, především koncernem VW. V postupu certifikací a aktualizaci rozhraní je Helios Green Automobily bezesporu na předním místě a poskytuje autorizovaným dealerům potřebnou jistotu při plnění povinností vůči výrobcům.

V závěru byli účastníci pozváni vedením společnosti Auto Jarov k prohlídce provozů a měli možnost se prakticky přesvědčit o možnostech a přínosu využívání některých již implementovaných novinek v rutinním provozu.

Našli jste v článku chybu?