Hlavní navigace

Ohlédnutí za road show Océ jede

Sdílet

Martin Noska 11. 3. 2010

Cílem akce bylo poskytnout mimopražským zákazníkům možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nejnovější technologie z flotily Océ strojů, a to jak pro barevný, tak pro černobílý tisk, včetně softwaru pro správu a vystavování dokumentů.

Ve čtyřech městech si tak zákazníci přišli vyzkoušet stroje Océ CS 2236 MF (nejlevnější barevná multifunkce na trhu), Océ PlotWave 300 a Océ ColorWave 300, ze softwaru například Océ Reprodesk Studio. První zastávkou byl hradecký Aldis, následoval ostravský hotel Imperial, dále brněnský Design hotel Noem Arch a závěrečnou štací byl plzeňský Parkhotel.

„Nejvíce úspěchu sklidil stroj Océ CW 300, barevné multifunkční zařízení, které hravě zvládá jak barevný, tak černobílý tisk a kopírování – zkrátka Vše v jednom. Je to zároveň nejžhavější novinka Océ TDS strojů, která měla Launch 19. ledna 2010.“, říká Slávek Gross, Produktový manažer TDS.

V duchu road show je dále naplánovaná akce pro pražské zákazníky, která proběhne v prostorách společnosti Océ na Chodově, a to ve dnech 31. března a 14. dubna 2010, vždy od 10 do 15 hodin. Více informací naleznete na www.oce.cz/roadshow.

Našli jste v článku chybu?