Hlavní navigace

On-line službu pro řešení zálohování a obnovy dat představil Netgear

Sdílet

Pavel Louda 11. 3. 2009

ReadyNAS Vault - novou on-line službu pro zálohování a obnovu dat určenou pro běžné koncové uživatele i malé a středně velké společnosti představila firma Netgear. Novinka je dostupná pro firemní úložná zařízení řady ReadyNAS, z nichž mohou uživatelé nově získávat uložená data prostřednictvím jakéhokoli webového prohlížeče a z libovolného místa s připojením k internetu.
Není nutné nakupovat, implementovat nebo upgradovat nové servery, licence či rozšiřovat IT týmy, neboť potřebný software je již automaticky součástí produktů ReadyNAS. Funkce pro zálohování i obnovování dat jsou centralizovány v on-line konzole, což výrazně zjednodušuje správu dat uložených na různých místech.
„S rostoucí důležitostí zejména citlivých dat se zvyšuje i zájem zákazníků o maximálně spolehlivé ukládání dat, a velmi dynamická je zejména varianta ukládání dat přes internet, které představuje spolehlivou zálohu stávající úložné infrastruktury. Uživatelé z řad menších firem či moderních domácností ale zatím nemají potřebné znalosti ani zdroje pro využívání těchto služeb," prohlásil Paul Tien, vicepresident společnosti a ředitel oddělení síťových úložišť. „Netgear přichází jako první se službou, která nabízí spolehlivé ukládání dat na síť prostřednictvím široké řady zařízení ReadyNAS s přidanou hodnotou dostupnosti těchto dat kdykoli a z jakéhokoli místa s připojením k internetu."

Našli jste v článku chybu?