Hlavní navigace

Oracle uvádí Exalogic Elastic Cloud Software 2.0

Sdílet

Redakce 20. 8. 2012

Systém Exalogic podle dodavatele eliminuje riziko implementace aplikací a middlewaru; nasazení je v tomto případě automatizované a snadno lze implementovat i složité a vícevrstvé podnikové aplikace. Umožňuje rychlé nasazování oprav a dalších změn.

Řešení Oracle Exalogic pomocí technologie Oracle VM podporuje virtualizaci kritických aplikací, jejichž výkon se přitom blíží aplikacím nativně provozovaným na fyzických serverech. Komponenta Oracle Exabus umožňuje rychlou komunikaci (I/O – vstup/výstup) mezi jednotlivými částmi řešení a tím i výkon, spolehlivost a škálovatelnost řešení jako celku. Integrována je komponenta pro správu Oracle Enterprise Manager 12c, která odpovídá za pružnost celého řešení na úrovni aplikací. Řešení podporuje konsolidaci více aplikací na jediném systému v podobě privátního cloudu; plná izolace aplikací tímto způsobem podme Oracle odstraňuje bezpečnostní rizika. Další vestavěné technologie umožňují bezpečně řídit a směrovat velké objemy dat jednotlivých aplikací při zachování vysokého výkonu.

Oracle Exalogic nativně využívá databázový stroj Oracle Exadata Database Machine a je integrován s databází Oracle Database a s prostředím Oracle Real Application Cluster.

 

 

Našli jste v článku chybu?