Hlavní navigace

Outsourcing call centra včetně virtuální asistentky nabízí GTS Novera

Sdílet

Pavel Louda 12. 11. 2009

 

Služba je určena pro prý jakýkoliv typ společnosti v Česku, která nechce budovat vlastní call centrum nebo ho nemůže obsluhovat mimo obvyklou pracovní dobu – ať už z kapacitních důvodů nebo v době nepřítomnosti personálu. Doplňkovou službou je pak služba Novera virtuální asistentka, která firmám nabízí zajištění chodu kanceláře po dobu nepřítomnosti zaměstnanců.

„Podle našich analýz existuje mnoho firem, které si vlastní call centrum nemohou dovolit nebo ho nemohou obsluhovat mimo obvyklou pracovní dobu. S novou službou Novera call centrum zaručujeme klientům nejen finančně výhodnou a rychlou implementaci call centra, ale především kvalitní technologické zázemí s profesionálně vyškoleným personálem. Firmy nemusí investovat vlastní kapitál, a přesto budou mít vše připraveno na míru jejich potřebám a požadavkům,“ řekl Pavel Brabenec, ředitel divize produktů a projektového řízení společnosti GTS Novera.

Novera call centrum nabízí jak služby aktivního (prodejní kampaně, průzkumy), tak pasivního (příjem hovorů z infolinek 8xx a 9xx) telemarketingu, servisní linky či infolinky. Samozřejmostí je pravidelný reporting provozu.

Služba také nabízí možnost propojení systémů vlastních call center zákazníka s call centrem GTS Novera.

Našli jste v článku chybu?