Hlavní navigace

Ovládněte podnikové procesy s novým Oracle BPM Suite 12c

11. 8. 2014

Sdílet

BPM Suite 12c dovoluje plánovat a řídit celou architekturu jejich podnikání. Zahrnuje například nové funkce pro spolupráci s produkty Business Activity Monitoring a Business Architecture Modeling a vylepšenou podporu pro komponenty Adaptive Case Management a Process Accelerators.

Díky pokročilé analýze procesů pomocí komponenty Business Activity Monitoring (volitelné rozšíření pro BPM) dokáže sada poskytovat výsledky v reálném čase, což uživatelům umožňuje přijímat rychlá a kvalifikovaná rozhodnutí a ihned reagovat na změny trhu i další trendy.

Aktualizace komponenty Business Architecture Modeling zase podnikům umožňuje simulací modelů různých procesů dosahovat žádoucích výsledků.

Těsnější integrace mezi komponentami Adaptive Case Management a WebCenter přináší možnost zpracovávat kritické podnikové dokumenty a soubory a pomáhá v řízení nestrukturovaných procesů.

A konečně aktualizace komponent Process Accelerators umožňuje sadu Oracle BPM Suite 12c rychle nasadit a efektivně provozovat na základě tzv. osvědčených postupů (best practices).

 

Našli jste v článku chybu?