Hlavní navigace

Podnikový software Infor bude integrován s řešeními SAP

Sdílet

Pavel Louda 14. 12. 2011

Infor10 ION je otevřená, odlehčená middlewarová platforma, která podle tvůrců zvyšuje rychlost, vylepšuje součinnost a zefektivňuje řízení obchodních procesů s podporou aplikací Infor a třetích stran.

V současnosti Infor nabízí ION Connector pro integraci s aplikacemi SAP, přičemž v příštím roce plánuje zpřístupnit konektivitu i do dalších aplikací třetích stran včetně Oraclu. Zákazníci rovněž mohou vytvořit ION Connector pro aplikace vyvinuté vlastními silami.

„Heterogenní technologie a aplikace jsou pro naše zákazníky běžnou realitou. Infor vyvíjí produkty, jež zlepšují procesní toky mezi aplikacemi od nejrůznějších dodavatelů, ať již jsou on premise nebo v cloudu, s cílem získat vyšší hodnoty z existujících investic,“ řekl Duncan Angove, prezident divize produktových a zákaznických služeb ve společnosti Infor.

„ION Connector poskytuje společnostem, které provozují jak Infor tak i jiné aplikace, přednastavenou konektivitu, monitorování obchodních procesů, sdílení dat a vylepšená workflow umožňující realizovat rychlá a kvalifikovaná rozhodnutí a akcelerovat podnikové procesy.“

Infor10 ION Connector for SAP bude dostupný pro řešení Infor10 PLM Process (Optiva), Infor10 EAM Enterprise a Infor10 Supply Chain Execution. Konektivita pro Infor10 Supply Chain Planning se očekává v prvním čtvrtletí roku 2012, přičemž následovat budou také další řešení.

 

Sada ION Suite obsahuje:

  • ION Business Vault – jednotné podnikové úložiště, kde ION Suite ukládá podniková data a poskytuje robustní platformu pro reportování, business intelligence a analytiku.
  • ION Connect – Komunikace a sdílení bezpečných dat napříč on-premise a cloudovými aplikacemi.
  • ION Desk – Intuitivní webové rozhraní využívané k monitorování všech služeb Infor ION.
  • ION Event Management – automatizované sledování úkolů ve vztahu k termínu jejich předpokládanému dokončení a proaktivní upozorňování na výjimky.
  • ION Pulse – Funguje jako Google Alerts a Twitter v jednom a je určen ke sledování výskytu klíčových slov či datových prvků  v rámci podniku – uživateli je zasíláno upozornění v okamžiku, kdy se sledované klíčové slovo či prvek objeví v jakékoli aplikaci.
Našli jste v článku chybu?