Hlavní navigace

Podzimní smršť tiskáren a multifunkcí od Canonu

1. 9. 2009

Sdílet

Potřeby domácích kanceláří i malých a středních podniků má uspokojit duplexní inkoustová tiskárna formátu A3 Pixma iX7000. K dispozici jsou u ní USB i ethernetové připojení, dodáván je plugin pro Adobe Photoshop (Easy-PhotoPrint Pro) a software Canon Digital Photo Professional, který umožňuje snadnou aplikaci různých stylů na tištěné fotografie. K tisku je využita patentovaná technologie PgR (Pigment Reaction), která podle výrobce výrazně zvyšuje kvalitu tisku tím, že se barevné inkousty nanášejí na předem vytvořenou vrstvu bezbarvého inkoustu základového.

Tisk, skenování a kopírování nabízí řada inkoustových multifunkcí MP250 až MP990. Od modelu MP 490 výše nabízejí čtečku paměťových karet, ovládací kolečko Easy-Scroll Wheel a velký displej, od MP550 pak používají oddělené zásobníky inkoustu. MP560 přidává komunikaci prostřednictvím Wi-Fi, MP640 navíc i Ethernet, duplexní tisk a potisk CD i DVD. Model MP990 navíc obsahuje i šedý inkoust pro lepší kvalitu černobílých výstupů a nabízí možnost skenování filmů.

K novinkám patří i čtyři barevné laserové multifunkční síťové tiskárny MF8350Cdn i robustní černobílá multifunkční tiskárna MF6680dn nabízející nejen tisk, kopírování a skenování, ale i faxování a odesílání naskenovaného dokumentu v PDF e-mailem. Tato multifunkce se vyznačuje i rychlostí tisku a kopírování 30 stran za minutu. Pro vysoké pracovní zatížení je určena rovněž její barevná alternativa LBP7750Cdn nabízející také rychlost tisku až 30 stran za minutu.

 

 

Našli jste v článku chybu?