Hlavní navigace

Porsche ČR startuje projekt nabíjecí infrastruktury Moon

26. 3. 2019

Sdílet

Porsche Česká republika hodlá ve spolupráci se svou prodejní a servisní sítí nabízet zákazníkům nejen elektromobily, ale také nejmodernější nabíjecí techniku a další související zařízení z širokého portfolia značky Moon. Specialisté značky Moon pomohou zákazníkovi vybrat řešení na základě jeho požadavků již při objednání nového elektromobilu.

 Komplexní nabídka značky Moon pro soukromé i veřejné využití bude sahat od elektronicky řízeného kabelu pro nabíjení střídavým proudem a výkonem až 22 kW přes nástěnné nabíječky, domácí akumulátorové systémy a fotovoltaické nabíjecí systémy až po zařízení pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu až 300 kW. Sofistikovaná nabíjecí zařízení mohou být komfortně ovládána i na dálku prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.

Produktová řada značky Moon zahrne nástěnné nabíječky Moon Wallbox ve třech různých variantách Basic, Connect a Community pro nabíjení střídavým proudem o výkonu 3,6 až 2x22kW. Pro domácí nabíjení i nabíjení na cestách je určena sada Moon2Go Complete Set AC 22 kW.

Především pro firmy jsou koncipovány nabíjecí stojany Moon AC Charger s nabíjecím výkonem až 2x22 kW. Segment rychlého nabíjení stejnosměrným proudem pokrývají produkty Moon Power Charger DC 24 a Moon Power Charger DC 75-300, u nichž číselná část označení udává nejvyšší výkon nabíjení.

Česká republika je jednou z pěti pilotních zemí, v níž je značka Moon uváděna na trh.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?