Hlavní navigace

Pozvánka na ERP seminář společnosti Infor

Sdílet

Martin Noska 20. 1. 2011

Mnoho podniků dnes řeší různé problémy s kooperací jednotlivých oddělení a tím pádem i se spoluprací jednotlivých modulů napříč firmou a informačním systémem. Příkladem jsou skladové hospodářství (rezervace materiálu, výdej materiálu ze skladu, stav skladu), TPV, výroba (plán výroby, výrobní příkazy, sledování výroby, hlášení výroby), požadavky zákazníků, ale i finance (hodnocení nákladů, hodnocení výkonnosti, účetnictví). Společnost Infor proto pořádá seminář o řešení Infor ERP LN, který se koná v sídle společnosti Infor (Na strží 65/1702 Praha) ve čtvrtek 17. února 2011 od 9:00 hod do 12:00 hod.

Jednotlivé konkrétní kroky v rámci výrobního procesu a jednotlivých dílčích podprocesů na sebe musí náležitě navazovat a v každé fázi je třeba zabezpečit, aby uživatel dokázal získat odpovědi na následující nejčastěji kladené otázky:
·    Kdy bude zakázka hotova?
·    Kolik to bude stát?
·    Kolik vydělá, případně prodělá?
·    Kolik toho lze vyrobit za daných podmínek?
·    Lze to stihnout v termínu?

Seminář je určen pro podniky, které:
·    Potřebují mít přehled o aktuální výkonnosti v reálném čase v porovnání s odhadovanými náklady a předpokládaným harmonogramem, tak aby se neobjevovala nepříjemná překvapení.
·    Potřebují optimalizovat plánování, tak byl dodáván správný materiál, na správné místo v nejvhodnější dobu a přitom byl dodržen plánovaný rozpočet.
·    Chtějí automatizovat obchodní proces, během kterého jsou dokumenty, informace nebo úkoly předávány od jednoho účastníka k jinému pro zpracování, podle souboru pravidel a postupů.
·    Chtějí, aby jejich ekonomický systém lépe spolupracoval s MS Office, aby např. generoval excelové sešity na základě předdefinovaných šablon a umožnil další uživatelské zpracování.
·    Potřebují řídit různé typy výrob, jako je výroba na sklad, na objednávku, vývoj na objednávku, konfigurace výrobku na zakázku, montáž na zakázku, a to jak jednotlivě, tak všechny současně.

Přihlásit se lze na e-mailu tomas.hurta(zavináč)infor.com nebo telefonicky na čísle  225 660 128.

Našli jste v článku chybu?