Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci Communication Security

5. 5. 2010

Sdílet

Motto konference „Jediná ochrana před únikem informací - aktivní monitoring“ doplňuje výčet témat, mezi která patří: aktivní monitoring = pojištění elektronických aktiv, Database, File & Configuration Change Control, zabezpečení virtualizace, aplikační discovery, uživatelské identity, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, ochrany před únikem informací ve spojení s vynuceným šifrováním, log a event management, management IP adres a bezpečnost DNS.

Garantem konference je Doc. Ing. Jaroslav Dočkal, CSc. z Univerzity obrany, který vystoupí s přednáškou „K aktuálním problémům síťové bezpečnosti“.

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti Comguard k letošnímu mottu dodává: “Bezpečnostní incidenty způsobují ztráty, které lze vyčíslit někdy jednoduše, někdy složitěji, intelektuální vlastnictví firem v dnešní době nestačí chránit defensivně, ale je potřeba aktivně všem útokům předcházet a tím i minimalizovat vyčíslitelné ztráty“.

Konference je určena nejen pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO a IT odborníky z bankovní a podnikové sféry, ale i pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 25.5. je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd. Akce se koná v hotelu Holiday Inn, Brno, program naleznete na www.comguard.cz a registrace je možná na adrese marketing@comguard.cz. Světem uruguayských vín vás během konference provede profesionální someliérka Renata Hradilová.

Našli jste v článku chybu?