Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci TechEd 2009

Sdílet

Martin Noska 21. 3. 2009

Jako již tradičně, je odborná konference určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní. „Největší zájem očekáváme o prezentaci Rafala Lukawieckiho, který se jako lektor účastnil i prestižních konferencí s Billem Gatesem a Stevem Balmerem,“ říká Luboš Žáček z Počítačové školy Gopas.

„Letošní ročník TechEdu je ve znamení tří novinek, kterými jsou Microsoft Windows 7, Microsoft Exchange Server „14“ a Visual Studio 2010,“ říká Luboš Žáček z Gopasu. Celý program bude nově koncipován do tří hlavních sálů IT Pro, Developer Hall a Geek Room, jež má nabízet opravdové technické lahůdky.

Rafal Lukawiecki (na fotografii) je v současné době jedním z nejžádanějších lektorů, kteří vystupují na akcích či Rafal Lukawieckikonferencích týkajících se produktů společnosti Microsoft. Zabývá se převážně návrhem IT architektury, získáváním klíčových informací v rámci vyhodnocování obchodních dat metodami „data mining“, bezpečností a šifrováním a řízením distribuce řešení. Minulý rok oslavil 10 let v roli nejlepšího přednášejícího na konferencích Microsoft TechEd EMEA. Je známý svým energickým stylem přednesu, který udržuje pozornost posluchačů nezávisle na obtížnosti probírané látky.

Celkem je připraveno více než 50 prezentačních bloků, rozdělených do dvou přednáškových sálů. Stejně jako ten loňský i letošní ročník TechEdu se koná v prostorách multikina Village Cinemas Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat Wi-Fi bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

Pro vývojáře budou stěžejními tématy .NET Framework 3.5 a SQL Server 2008, pro IT profesionály pak Windows Server 2008 R2, Windows 7, Windows Esential Solution, Exchange Server „14“ a Systém Center Family.

Našli jste v článku chybu?