Hlavní navigace

Pozvánka na konferenci Oracle Day 2010

17. 9. 2010

Sdílet

Návštěvníci se zde budou moci seznámit dle zástupců Oracle s nejzajímavějšími novinkami, které tato společnost nabízí. Jak napovídá slogan „Software. Hardware. Complete.“, Oracle již dávno nenabízí pouze software, ale také hardware a především komplexní integrovaná obchodní řešení, ve kterých vidí budoucnost podnikové informační infrastruktury.

Hlavním řečníkem bude Jeff Epstein, CFO (Chief Financial Officer, finanční ředitel) společnosti Oracle a člen nejužšího vedení společnosti. Na konferenci dále vystoupí představitelé předních partnerských společností, významní zákazníci budou prezentovat svá řešení na platformě Oracle a součástí konference bude i Expo s prostorem pro výměnu názorů a zkušeností s kolegy, přáteli i odborníky Oracle.

Bezplatně registrovat se účastníci mohou na www.oracle.com/goto/cz/oracleday2010 nebo na e-mailu lucie.mudrunkova(zavináč)oracle.com.

Platinovými partnery konference Oracle Day jsou společnosti CCA Group, Comparex, OKsystem, Unicorn Systems a Sefira. Zlatými partnery jsou společnosti Aquasoft, Autocont, BSC, GEM system, Ness, TD-IS a Storyflex.

Našli jste v článku chybu?