Hlavní navigace

Pozvánka na SAS Forum Praha 2011

Sdílet

Martin Noska 11. 1. 2011

Navazuje tak na sérii každoročních konferencí o aktuálním byznysu, ekonomických trendech, best practices úspěšných firem, ale i novinkách společnosti SAS a inovativních řešení na trhu.

Slavnostní zahájení konference bude tentokrát patřit hostu z Velké Británie. O zkušenostech z tamního trhu a také o tom, jak řešit detekce podvodu nejen v komerční sféře, ale především ve státním sektoru bude hovořit Ian Manocha, generální ředitel SAS Velké Británie a Irska.

Dopolední panelová diskuze, jeden z hlavních pilířů konference SAS Forum, má mít opět aktuální a tentokrát i lehce provokativní téma. Je možný růst ve stagnující ekonomice v době „po krizi“? A pokud ano, kde pro něj hledat cestu? Prostřednictvím zákazníků? Tedy díky novým inovativním procesům, programům či službám? Nebo nalezením „černých děr“, kde společnostem unikají prostředky? Je cestou k hledanému růstu detekce podvodu? V soukromém byznysu si s oblastí „černých děr“ a jejich detekcí již spoustu firem s vynikajícími výsledky poradilo. Bude se touto efektivní cestou minimálně inspirovat i neefektivní státní správa?

Martin Veselovský, moderátor České televize, tentokrát v panelové diskusi uvítá bývalého guvernéra ČNB Zdeňka Tůmu, vynikajícího makroekonomického stratéga ČSOB Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada, generálního ředitele pojišťovny Allianz, náměstka České spořitelny Jiřího Škorvagu, Ondřeje Tomase, generálního ředitele GfK a další.

V odpolední části konference se představí čtyři paralelní odborné sekce.

Více o akci a programu najdete na www.sas.com/cz/sasforum.

Našli jste v článku chybu?